Історія развитку бренда Converse

Кеди “Converse” – зручне взуття для дорослих та дітей, призначена для повсякденного використання і для занять спортом. Це вибір багатьох відомих людей , які часто з’являлися в суспільстві в комфортному взутті “Converse”. Взуття цього бренду було помічено на головному герої фільму «Я, Робот», у виконанні Уілла Смітта, Роккі (Сильвестра Сталлоне) і в багатьох інших легендарних кінофільмах.
 
Кеди “Converse” вже давно увійшла в історію, як зручне спортивне взуття, яке протягом багатьох десятиліть є заслуженим лідером галузі. Назва бренду – символ бунтарського характеру неформалів і захоплених вигуків спортивних арен.
 
Бренд має довгу і дуже цікаву історію, тісно пов’язану з історією Америки в цілому. Він став популярний ще в той час, коли тільки-тільки почав зароджуватися баскетбол. Кеди “Converse” пережило багато історичних подій, такі як Друга світова війна, поява легендарних рок-груп і їх несподіване зникнення і розквіт епохи панк, тоді взуття бренду “Converse” було зведено в ранг фетиша.
 
Засновником компанії “Converse” є Маркус Конверс. Повна назва бренду звучало, як “Converse Rubber Shoe Company”. Офіційною датою його появи вважається 1908 рік.
 
При відкритті власного виробництва, Маркус Конверс переслідував одну-єдину мету – створення комфортного дитячого та дорослого взуття, яка б не боялася ніяких сюрпризів природи. Таким і вийшло фірмове взуття “Converse”. І до сьогоднішнього дня вона не змінює початковим принципам бренду.
 
У 1915 році, на заводі компанії була випущена перша пара взуття “Converse”, призначена для гри в теніс. Ця модель відразу ж стала популярною серед любителів цього виду спорту. А через два роки в продажу з’явилися легендарні кеди “Converse All Star”. Назва має тісний зв’язок з відомим  баскетболістом Чаком Тейлором. Саме він став найяскравішим шанувальником цієї моделі, він був просто вражений їх зовнішніми і якісними характеристиками. На кедах “Converse All Star” було поставлено ​​особистий підпис легендарного баскетболіста. Після цього, кеди “C. T. All Star”, тобто “Chuck Taylor All Star :, отримали величезну популярність серед американців, як серед підлітків, так і досягли величезних висот спортивних професіоналів.
 
У складний час в історії Америки, коли розгорталися запеклі військові дії, взуття “Converse” було також затребуване. Вони були зручними для військовослужбовців різних сфер, зокрема для піхотинців і пілотів США. У мирний час взуття “Converse” користувались хорошим попитом серед тих, хто віддає перевагу активному способу життя, щодня займається спортом.
 
За таку універсальність, компанія була нагороджена з боку уряду і армії США, які високо оцінили діяльність компанії, як в спокійне, так і в складний воєнний час.
 
Особливою популярністю взуття “Converse” досягло в 50-х роках минулого століття, коли молодь Америки та інших країн стала носити її майже на всі випадки життя, на навчання, тренування і прогулянки. Це призвело до того, що асортимент компанії різко збільшився, з’явилися нові моделі, які за всіма своїми параметрами відповідали високим вимогам молодих і стильних людей. Таким чином, на вітринах крім класичних білих і чорних кед, з’явилася також різнобарвне взуття “Converse”, більш яскрава і приваблива.
 
Саме в цей час, спочатку взуттєвої бренд “Converse” доповнив асортимент продукції, що випускається спортивним одягом та іншими речами для різних видів спорту. Таким чином, носити взуття та інші аксесуари “Converse” стало дуже престижним. Згодом взуття цього бренду стали носити зірки Голлівуду і відомі у всьому світі спортсмени. Ці люди – еталон для багатьох підлітків, тому взуття “Converse” ставала ще більш популярною серед юнаків та дівчат, які намагаються наслідувати своїх героїв.
 
Через деякий час в асортименті компанії з’явилася взуття “Converse”, представлена ​​в трьох варіантах – кеди звичайної висоти, трохи вищі кросівки і високі види взуття. Таким чином, кожна людина могла підібрати для себе необхідну пару взуття, відповідну його вимогам, а також стандартам якості.
 
З настанням 70-х років, взуття “Converse” користувалася таким же попитом, як і раніше. У той час вони символізували особливу альтернативну культуру. Вона уособлювала собою енергію і молодість і стала взуттям свободи і протесту. В ряду справжніх цінителів взуття “Converse” з’явилися нові люди, зокрема Курт Кобейн, Грін Дей і багато інших відомих людей.
 
Однак, в серйозній боротьбі з конкурентами, компанія “Converse” дещо здала свої позиції. Адже в галузі з’явилися такі гіганти, як “Reebok”, “Nike” і “Adidas” – молоді компанії з прекрасною маркетингової підготовкою. Незважаючи на те, що “Converse” був офіційним спонсором Олімпійських ігор 1984 року і збірна Америки з баскетболу стала золотим призером у взутті саме цього бренду, все ж компанія поволі програвала.
 
У 2001 році було оголошено про банкрутство компанії, проте через два роки стало відомо про укладення співпраці між «Converse» і «Nike», що стало свіжим поштовхом до подальшої діяльності. Таким чином, взуття «Converse» є справжньою цінністю, яка не може бути забута.