Гарантія

Згідно Закону України «Про захист прав споживачів» гарантійний термін використання взуття – не менше 30 днів.

Гарантійний термін починає діяти з дня покупки і до початку сезону:

  • Зимовий сезон з 15 листопада по 15 березня;
  • Літній сезон з 15 березня по 15 вересня;
  • Весняно – осінній сезон з 15 березня по 15 травня і з 15 вересня по 15 листопада.

На дефекти, викликані недотриманням правил по догляду і експлуатації взуття, ми будемо вимушені відмовити Вам в задоволенні Ваших претензій.

Згідно із Законом України «Про захист прав споживачів», протягом 14 днів з дня покупки, Ви можете повернути придбані товари і їх вартість, якщо взуття не було у використанні, збережений товарний вигляд, фабрична упаковка, товарний чи касовий чек, видані покупцю разом з проданим товаром.

Також можливий обмін на інший розмір чи іншу модель. При обміні, пересилка туда і назад здійснюється за рахунок покупця.

Гарантія на взуття не надається в наступних випадках:

  1. При недотриманні вимог щодо експлуатації та зберігання;
  2. При неправильному підборі розміру взуття по повноті, з нестандартною формою стопи чи розміром ноги;
  3. На змінні деталі( шнурки, набійки, декоративну фурнітуру і інше);
  4. На мілкі дефекти, які виникли внаслідок експлуатації, але не змінили функціонального значення взуття, протягом гарантійного строку усуваються покупцем шляхом ремонту з наступною пересилкою чека на ремонт для повернення коштів магазином;
  5. При відсутності зламаної чи пошкодженої деталі, взуття, яке було в експлуатації, до повернення не підлягає.

Претензії щодо якості взуття приймаються протягом гарантійного терміну з моменту купівлі при наявності фабричної коробки, чека на основі електронного письма на адресу магазина з фотографіями, на яких чітко видно дефект взуття. Для більш детального розгляду, чи у випадку позитивної відповіді на Ваш лист, може знадобитися пересилка товару в магазин. При виявленні фабричного дефекта, доставка взуття оплачується магазином.

Заява розглядається протягом 7 днів з дня отримання листа чи взуття. Наш магазин залишає за собою право на проведення експертизи. Якщо в результаті експертизи буде доведено, що недоліки виникли внаслідок передачі товару покупцеві, внаслідок порушення ним встановлених правил використання, зберігання чи транспортування, дій третіх осіб, то вимоги покупця не підлягають задоволенню, і покупець зобов’язаний відшкодувати продавцеві затрати на проведення експертизи(ст.8 п.14 Закону України «Про захист прав споживачів»).