Доставка і оплата

Доставка товарів:

Доставку товару в нашому інтернет-магазині здійснюють кур’єрські служби: «Укрпошта», «НОВА ПОШТА».

 

Доставка через «УКРПОШТУ».

Доставка здійснюється протягом 2-4 днів. Ви можете отримати замовлення з понеділка по п’ятницю. Після прибуття замовлення в поштове відділення, ви отримаєте повідомлення про те, що можете забрати товар, зробивши платіж. Все що Вам потрібно – це паспорт, оплата доставки і вартості переказу грошей.Доставка через НОВА ПОШТА.

Доставка протягом 1-2 дні. Отримати  замовлення можна на складі з понеділка по суботу. Замовлення видається при пред’явленні документа, що засвідчує особистість та товарно-транспортної накладної.

 

 


 

Способи оплати:

1.  Накладним платежем.

Ви можете оплатити ваше замовлення і його доставку безпосередньо після отримання товару. Замовлення доставляються  кур’єром до найближчого відділення Нова Пошта, або до найближчого поштового відділення Укрпошти. В цьому випадку треба сплатити вартість товару, коли Ви його отримаєте у відділенні Нової Пошти (крім сплати за товар, необхідно сплатити за послуги служби 20грн + 2% від вартості товару).

Уточнити інформацію про доставку ви можете в поштовому відділенні Вашого міста.


2. Банківським переказом.

Після оформлення замовлення на сайті, ви оплачуєте вартість замовлення по карті.

Будь ласка, зверніть увагу!

Після отримання замовлення перевірте цілісність товару! У випадку виникнення проблеми, повідомите про це менеджера з продажу в день надходження замовлення.